Karrier az Alveradnál

Karrier

Megnézem a nyitott pozíciókat!

Miért válaszd az Alveradot?

Szakmai fejlődés

Támogatjuk a szakmai kompetenciáid és képességeid fejlesztését.

Elismerés, felhatalmazás

Olyan környezetben dolgozhatsz, ahol értékelik a munkádat és elismerik a törekvéseidet.

Közösség

Összetartó csapatunkban a szakmaiság mellett a kollégák hangulatára is figyelünk.

Komplex projektek

Nálunk széleskörű szakmai tapasztalatokkal gazdagodhatsz, hiszen szolgáltatásaink sokszínűsége mellett komplex projektekben is részt vehetsz.

Önálló és csapatmunka

Az Alveradnál megtalálod az egyensúlyt az önállóan elvégzendő feladatok és a csoportos tevékenységek között, mivel itt mind a kettőben lehet részed.

Belső mentorprogram

Belső mentor programunkkal gondoskodunk az új kollégák hatékony integrációjáról és a munkához szükséges kompetenciák elsajátításáról.

Színes munkakör

Megtapasztalhatsz új feladatokat azáltal, hogy igény és szükség szerint válthatsz a számodra érdekes munkaterületek között.

Portfólióba illő certificate-ek

Támogatjuk a különböző szakmai minősítések megszerzését, így szélesítheted kompetenciáid körét és növelheted szakmai reputációd.

Rendszeres visszacsatolás

Anyagi elismerés

Év végi bónusz

Minőségi eszközök,
korszerű technológiai környezet

Kulcsember program

Felhatalmazó kultúra

Közösség

Rugalmas munkarend

Home Office lehetőség

Konferenciák

Rendszeres csapatépítők

CSR programok

Céges masszázs

Csocsó

Darts

PS4

Alverad futóklub – UBT 115

Eredményeink

Munkatársaink között 2022-ben végzett anonim felmérés

Nyitott pozíciók

Munkatársat keresünk OT kiberbiztonsági szakértő pozícióba.

Érdekel

Munkatársat keresünk Senior Információbiztonsági szakértő pozícióba.

Érdekel

Munkatársat keresünk Medior Információbiztonsági szakértő pozícióba.

Érdekel